ozeldrterzilerpoliklinigi.com

Dr. Çiğdem AItınışık

Dr. Altınışık, Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mecburi hizmetini Zonguldak ili Valilik Polikliniği’nde tamamladıktan sonra İstanbul Adalar Sağlık Grubu Başkanlığı’nda çalışmaya başladı. 2005 yılında medikal estetik hekimliği eğitimi aldı. Sante Lazer Estetik Merkezi’nde görevini sürdürdü. Aile Hekimi olarakta hizmet verdi.

2017 yılından itibaren akupunktur, fitoterapi, kupaterapi, hipnoterapi,  proloterapi ve ozon tedavisi eğitimlerini alan Dr. Altınışık, bütüncül yaklaşım ile tedaviyi benimsemiş bir hekimdir.

Dr. Altınışık, 2019 yılında Özel Hadonna Polikliniği’nde Medikal Estetik hekimi olarak çalışmaya başlayarak, bütünsel tedaviler uyguladı.

2021 yılında ise Özel Cinik Polikliniği’nde medikal estetik hekimi olarak çalışmalarını sürdürdü. Bu süreç içerisinde Büyük Ada Anadolu Kulübü’nde danışman hekimlik ve bütünsel tedaviler alanında hizmet verdi.

Yurt içi ve yurt dışı birçok kongre ve eğitimlere katılan Dr. Altınışık, 2022 yılında Özel Dr. Terziler Polikliniğinde sağlıklı yaşam ve bütünsel tedaviler meditasyon kombinasyonu ile mesleki bilgilerini birleştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="376" title="Contact Form"]
Adres
Akat Mh. Ebulula Mardin Cd. Park Maya Sit. F-2B Blok No:20/1 Beşiktaş İstanbul

Yol Tarifi Alın
X
Özel Dr. Terziler Polikliniği
Müşteri Temsilcisi
Özel Dr. Terziler Polikliniği
Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ? 00:00
Form Gönderin
Biz sizi arayalım
Whatsapp için tıklayınnız
+90 534 799 12 32
Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
ÜCRETSİZ
DANIŞMA