ozeldrterzilerpoliklinigi.com

Dr. Servet Terziler

Dr. Servet TERZİLER

Dr. Servet Terziler, beş çocuklu ailenin en küçük çocuğudur.Bir kız evlat babasıdır.Parasız yatılı İmtihanını kazanarak girdiği Kabataş Erkek Lisesi’ni derece ile bitirdi. İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazanarak 1991 yılında başarı ile mezun oldu.

Dr. Terziler, 1996 yılında on doktor arkadaşını bir araya getirerek Onur Tıp Merkezini devralarak  ilk sağlık işletmeciliği hayatına adım attı.

2001 yılında Göztepe Marmara Tıp Merkezi, 2002 yılında Bahçelievler Marmara Tıp Merkezi, 2003 yılında ise Ümraniye Tıp Merkez’ lerini kurdu.

2004-2021“Saç Ekimi ve Tedavileri”, “Plastik Cerrahi”, “Medikal Estetik” ve “Ağız ve Diş Sağlığı/Estetiği” konularında hizmet veren Esteworld’de yönetim kurulu başkanlığı ve kurucu ortaklık görevini yürüttü.

 Dr. Terziler, 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’ndan “Medikal Estetik Hekimliği” ünvanını aldı.

Aynı dönemde medikal estetik eğitimine başlayan Dr. Terziler, yurtiçi ve yurtdışında eğitimlerini tamamlayarak çeşitli bilimsel eğitimlere katıldı. Saç ekim eğitimini Amerika’da aldı. Saç ekiminde dünyanın önde gelen Fue Robotunu 2014 yılından beri başarı ile kullanmakta.

Dr. Terziler,  saç ekiminde son  teknoloji olarak kabul edilen “Robotik DHI Saç Ekim yöntemi” ni Türkiye’de ilk ve sadece Dr.Terziler Exclusive Hair Clinic bünyesinde uygulayan hekimdir.

Başta ulusal kanallar olmak üzere 2.000’in üzerinde Tv programına uzman konuk olarak davet edilmiş olan Dr. Terziler, katılım gerçekleştirerek uzmanlık alanıyla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

 Dünya Gazetesi’nde “İyi Hayat” isimli köşe yazıları yayınlandı. Şu an ise Sabah Gazetesi’nde sağlık köşe yazarlığına devam etmekte.

Dr. Terziler Exclusive Hair Clinic Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Terziler, aynı zamanda TÜSATDER (Türkiye Sağlık Turizmi Derneği) kurucusu ve başkanıdır.

Dr. Terziler’in 2016 yılında yayımlamış olduğu “Gücün Güçsüzlüğündendir” isimli kitabının yazarıdır.

Dr.Terziler, 2022 Yılı itibariyle Gelişmiş teknoloji kullanılarak  gerçekleştirilen Saç ekimi ve Saç tedavi yöntemleri ile   ‘Dr.Terziler Exclusive Hair Clinic’ markasıyla misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

[envira-gallery id=”636″]İLETİŞİM FORMU

[contact-form-7 id="376" title="Contact Form"]
Adres
Akat Mh. Ebulula Mardin Cd. Park Maya Sit. F-2B Blok No:20/1 Beşiktaş İstanbul

Yol Tarifi Alın
X
Özel Dr. Terziler Polikliniği
Müşteri Temsilcisi
Özel Dr. Terziler Polikliniği
Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ? 00:00
Form Gönderin
Biz sizi arayalım
Whatsapp için tıklayınnız
+90 534 799 12 32
Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
ÜCRETSİZ
DANIŞMA